Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 28

1. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  2. Cselgáncs ob: két gödöllői aranyérem született Mórahalmon
    2023-12-02 19:27:32
    A 10 éves kissrácok a diák C korcsoportban állhattak fel a dobogó felső fokára a városunkat képviselő judo klub színeiben
  3. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  4. Strandröplabda U18 ob: Szabó Anna jóvoltából folytatódott a gödöllői aranykorszak
    2023-07-30 15:18:01
    A Karádi Zoltán által vezetett helyi szakosztály üdvöskéje Zolnai Flóra oldalán állhatott fel a dobogó felső fokára. Négy éve tart a GRC-s hagyomány
  5. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  6. Atlétika: hazai sikerek a MATE-Gödöllői EAC felkészülési versenyén
    2023-04-23 11:20:18
    Az április 22-én lezajlott viadalon kilenc számban állhattak fel a dobogó felső fokára házigazda egyesület sportolói
  7. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  8. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  9. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  10. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  12. Atlétika Szuper Liga döntő: hat gödöllői állhatott dobogóra, egy a felső fokára
    2021-09-06 10:17:18
    Tóth Zsombor hárompróbában megvédte tavalyi elsőségét, Bánovics József áttörte az 5 méteres álomhatárt rúdugrásban
  13. Világbajnoki címet szerzett Kármán Katalin
    2021-08-14 12:37:14
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók csákvári viadalán állhatott fel a dobogó felső fokára
  14. Első fokon felfüggesztett börtönbüntetést kapott az a nő, aki sorsára hagyta újszülött gyermekét Gödöllőn
    2020-10-28 10:17:56
    Az ítélet ellen az ügyészség fellebbezést nyújtott be. A vád 14. életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete
  15. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  16. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  17. Szálloda-per: jelentős anyagi tehervállalással szembesülhet a gödöllői közkassza
    2019-10-03 16:58:51
    Háromoldalú szerződés érvénytelenítését kérte a bíróságoktól a beruházás egyik kivitelezője. A Kúria döntése után a per visszakerült első fokra
  18. Jogerőssé vált a Zsófi halálát okozó férfi büntetése
    2018-11-27 16:54:24
    A törvényszék másodfokon helybenhagyta a Gödöllői Járásbíróság ítéletét, Sz. Lajost 11 év 8 hónapra bebörtönzik
  19. Két mázsa felett járt a fekvenyomó bajnok gödöllői tűzoltó
    2018-05-03 17:06:18
    Kovács Krisztián a Visegrádi négyek nemzetközi versenyén állhatott fel a dobogó felső fokára. 210 kilogrammig jutott
  20. Első fokon 11 év 8 hónap börtönbüntetést kapott Sz. Lajos
    2018-02-13 18:14:37
    A Gödöllői Járásbíróság bűnösnek mondta ki a férfit abban az esetben, ami a gödöllői lány, B. Zsófia halálát okozta
  21. Öt gödöllői érem az esztergomi kempo kupáról
    2017-03-07 11:42:26
    Hárman a dobogó felső fokáig küzdötték magukat Varjú László tanítványai közül a rangos, nemzetközi viadalon
  22. Európa legjobbja lett Zebegnyei István és Zara nevű kutyája
    2015-06-02 09:15:46
    A gödöllői versenyző a két évvel ezelőtti ezüstérem után állhatott fel a dobogó felső fokára. Utazhat az USA-ba, a világbajnoki döntőre
  23. Belerokkanhat a fogyasztóvédelmi hatóság határozatának végrehajtásába a Zöld Híd Régió Kft.
    2014-01-09 18:21:00
    A rezsicsökkentés kiszámlázásának aggályai miatt marasztalták el a gödöllői székhelyű céget. A vezetőség azt tervezi, hogy bírósághoz fordul
  24. Első fokon hat év fogházbüntetést ér négy ember halála
    2013-11-22 08:58:41
    Eva Rezešová ittas vezetésért bűnhődhet. Négy év után feltételesen szabadulhat. Fellebbezések várhatók az ügyben
  25. Megfellebbezik a Gémesit a rágalmazás vádja alól felmentő ítéletet
    2013-07-10 09:05:31
    Vécsey László úgy fogalmazott: a jogászok dolga lesz a szerinte tárgyi tévedést tartalmazó első fokú bírósági határozatot kivesézni